Miroslav Donutil (Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Seriál Doktor Martin pokračuje, představení Sluha dvou pánů končí

„Věděl jsem hned od natáčení prvního dílu seriálu Doktor Martin, že se mi hlavní mužská role bude dělat dobře, byť i těžce, protože byla velmi náročná. Spolkla přes dvě stovky natáčecích dnů a v každém z nich zvládnout spousty textů nebylo jednoduché. Na druhou stranu jsem podvědomě tušil, že pokud se mi podaří se s rolí srovnat a zahrát tu postavu podle představ autorů a režiséra, že to dopadne dobře, a to se zaplaťpánbůh stalo,“ uvedl na tiskové konferenci k novinkám České televize pro podzimní sezonu Miroslav Donutil.

První řada seriálu je minulostí, ovšem pro velký úspěch byla natočená druhá s řadou nových tváří, která se už zanedlouho objeví na obrazovkách. „Nechci nic prozrazovat, snad jen to, že budu takový doktor Martin, jakého diváci už poznali. V každém dílu se řeší nějaký zdravotní problém, samozřejmě i vztahové věci, takže se bude opět na co dívat a o čem diskutovat. Musím se přiznat, že mě osobně kdyby bylo ouvej, tak bych svého doktora Martina určitě navštívil. Jsem si vědom jeho schopností, jde o velice erudovaného a schopného doktora, ale musel bych překousnout, že se mnou nebude zacházet nejlépe, Je to takový morous, nicméně mnohdy vtipný a hlavně odborník,“ s úsměvem doplnil herec.

Něco se tedy zrodilo a chystá se na obrazovky, něco jiného ale končí.

„Ano, vím o čem je řeč. Po více než dvaceti letech, přesněji 27. prosince, jak jsem se dozvěděl z vedení Národního divadla, končí Goldoniho Sluha dvou pánů a já coby Truffaldino. Samozřejmě je mi to líto, ale nic s tím nenadělám. Šestistou slavnostní reprízou všechno skončí. Bylo mi to oznámeno, vzal jsem to na vědomí a nezbývá mi už nic jiného, než se s tímhle krásným představením rozloučit. Vzpomínky na něj budou u mě patřit k těm nejkrásnějším,“ dodal Miroslav Donutil. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 8. 2016 16:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.