Herec se srdcem sportovce Martin Zounar si zazávodil v jízdě na motokárách. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Seriálové herce zlákalo závodění. S kým si to rozdal Martin Zounar?

Netypický vánoční večírek si užili herci z primáckého seriálu Přístav. Místo svařáku nebo vanilkových rohlíčků se jím linula vůně benzínu. Herci i štáb totiž mezi sebou uspořádali závody v jízdě na motokárách.

Martin Zounar (48) je známý tím, že má rád všechno, co má kola, na závod se proto těšil jako malý kluk. „Byl to hukot, po prvním rozjezdu jsem čtvrtý. Těší mě, že jsem nechal za sebou kluky rekvizitáře i kameramany. Jen jsem si neuvědomil, že je dráha tak dlouhá, strašně mě z řízení bolí ruce,“ líčil nadšeně Martin.

Ivana Andrlová (55) všechny překvapila, jak nadšeně se vrhla do závodění. „Už jsem tu jednou před pár lety byla. Dnes jsem jela opatrně, protože mě trochu bolí záda, a tenhle druh zábavy jim moc nesvědčí. Byl to skvělý zážitek. Nejsem člověk, který by rád riskoval, tohle je míra adrenalinu přesně pro mě,“ řekla herečka.

Olga Želenská (54) se na trať neodvážila. „Přiznávám, že jsem srab. Ale já nemám ani řidičský průkaz, i když tady to prý nevadí. Řidičák jsem dělala asi rok a půl, stál mě strašné peníze, ale papíry jsem nakonec nedostala. Řekli mi, že bude lepší, když já řídit nikdy nebudu," prozradila ne sebe herečka. 

Do závodu se zapojili i Václav Jiráček, Sandra Černodrinská, Dominika Býmová, Bára Mottlová a další herci.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

14. 12. 2015 15:30 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.