(Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Seriálové herečky umí pracovat i rukama. Proměnily se v zahradnice.

Herečky z primáckých seriálů už jsou připravené na Velikonoce. Hana Gregorová, Henrieta Hornáčková a Agáta Zimová osázely pod vedením zkušeného floristy krásné velikonoční truhlíky.

Hana Gregorová hraje ve Svatbách v Benátkách milovnici ruské klasiky Libuši, která se v záhonech rýpe nerada, ona sama je ale opak. Na vytváření jarních aranží si do květinářství Belles Fleurs odskočila z nedalekého Divadla Radka Brzobohatého. “Mám u domu velkou zahradu, kytky mám ráda a těší mě zdobit si jimi byt. Velikonoční výzdobu můžete naaranžovat do čehokoliv, poslouží vám třeba i starý oprýskaný hrnec,” říká Hana Gregorová.

Milovnice květin je i Henrieta Hornáčková, která hraje v seriálu Cesty domů Lucii. “Líbí se mi, když jsou v domě čerstvé kytky, proto mám ráda období po premiéře, když se mi ani nevejdou do váz. Jinak si občas koupím domů třeba svazek tulipánů.

Nejmladší zahradnicí byla Agáta Zimová, která hraje v seriálu Všechny moje lásky Sabinu.  “Máme zahradu ve vnitrobloku u domu, kde bydlíme, baví mě kytky aranžovat, ale práce na zahradě mi zas až tak moc neříká.“

Zahradnický workshop si užily nejen herečky, ale i florista Zbyněk Rulíšek, který jej vedl. “Překvapilo mě, kolik toho paní Gregorová o květinách věděla. Všechny tři se nebály experimentovat a aranže, které vytvořily, jsou 

28. 3. 2015 10:00 Autor: red
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.