Valentýna Kocůrková je sestra herečky Nikol Kouklové. (Zdroj: Angelina Nga/Glamsy.cz ) 5x FOTO

Sestra nedávno provdané české herečky boduje v modelingu: Jsou si krásky podobné?

Nikol Kouklovou (25), která se v létě provdala za herce Karla Heřmánka (26), a její sestrou Valentýnou (16) jsme se potkali při focení kampaně na designová pyžama pro jednu českou firmu. Nikol známe jako herečku a blogerku, a tak jsme se jí při té příležitosti zeptali na její sestru.

"Valentýna studuje gymnázium a ve volných chvílích jezdí závodně parkur, občas si odskočí i k modelingu. Není však žádnou začátečnicí, má už za sebou účast v prestižní modelingové soutěži Elite Model Look, kde se probojovala až do semifinále, a od té doby nafotila i několik fashion editorialů," pochlubila se úspěchy sestřičky Nikol s tím, že ji rozhodně nikam neprotlačuje.

„Do téhle kampaně se Val hodila, protože fotografka Angelina Nga Le, která se mnou dělá většinu kampaní a spolupracuje se mnou i na mém blogu, chtěla vystihnout hravého ducha pyžam v situacích, kdy je běžně nosíme. Říkaly jsme si, že když to uděláme spolu, bude to přirozené a vlastně i nostalgické. V dětství jsme se spolu dělily o pokojíček a měly jsme hodně takových pyžamových beauty rituálů. Je to skvělá příležitost si všechny tyhle společné chvíle připomenout a vytvořit tak upřímné a rozesmáté fotky,“ dodává zrzavá kráska.

Jak se to půvabné sesterské dvojici povedlo, můžete sami posoudit ve fotogalerii.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 11. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.