Sestry Ester a Aňa Geislerovy se přišly podívat na taneční show StarDance. (Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Sestry Geislerovy vyvedly na StarDance své dcery: Kdo další se přišel podívat?

Taneční show StarDance pokračovala o víkendu čtvrtým kolem, jak už jsme vám psali, soutěž opustila doktorka Kateřina Cajthamlová (53), která tančila s Petrem Čadkem (36).

Výkony tanečních párů tradičně sledovali v sále rodinní příslušníci, přátelé, hosté i účinkující z minulých ročníků. Přišla se podívat třeba Taťána Kuchařová (27) s Ondřejem Brzobohatým (32), kteří tančili v poslední řadě a modelka se dostala až do finále.

Zpěvačku Leonu Machálkovou (48) navzdory nemoci přišel podpořit její bývalý partner architekt Bořek Šípek (66) se synem Arturem (12). Nechyběla herečka Mahulena Bočanová (48), výborná tanečnice, která však StarDance v roce 2006 nedokončila kvůli zranění svého partnera Jaroslava Kuneše, nebo modelka Jana Doleželová (34), jež před sedmi lety tančila s Michalem Necpálem, současným tanečním partnerem Machálkové. 

Sesterské duo Aňa Geislerová (39) s dcerou Stellou (8) a Ester Geislerová (31) s dcerou Miou (10) drželo v hledišti palce kamarádce Jitce Schneiderové (42), která se s tanečním partnerem Markem Dědíkem řadí mezi největší favority soutěže.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 11. 2015 08:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.