Usmívající se Zdeněk Pohlreich a Láďa Hruška spolu na jedné fotce? Zrak vás nešálí! (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Setkání rivalů Pohlreicha a Hrušky: Překvapivě zakopali válečnou sekyru!

Mistr kuřecích kůžiček Ladislav Hruška (37) a šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (58) se od podzimu budou potkávat na jedné obrazovce. Láďa je novou tváří Primy, jak již jsme vás informovali, a s Pohlreichem tak budou působit ve stejné televizi.

„Je to prezentované jako pokračování pořadu Přemka Podlahy, ale já jsem to nazval moderním kutilským pořadem v lidovém stylu. Není to žádné pokračování, já nejsem on a ani se mu nebudu chtít vyrovnat. Pořad Vychytávky bude mít svůj styl,“ vyjádřil se Hruška, který se vaření na úkor kutilství vzdát nehodlá.

„Kuchyně se nepustím, vaření se mi stalo drogou. K tomu budeme kutit a ukážeme, co lidé doma vymýšlejí za vychytávky. Dnes jsem točil první reportáž, o pánovi, který si sestrojil pivní motorku. Těším se, protože se mám zase prima,“ dodává amatérský kuchtík, který byl donedávna hvězdou konkurenční televize.

A jak se Hruška těšil na setkání s Zdeňkem Pohlreichem, který se v minulosti netajil tím, že Láďa pro něj rozhodně není žádný kuchař?

„Musel jsem si dnes dát do té malinovky panáka, když jsem se dozvěděl, že budu stát se Zdeňkem Pohlreichem na jednom pódiu. To byl vždycky můj sen, tak se mi splnil. A já jsem upřímnej člověk, mrzelo by mě, kdyby si myslel, že to tak není,“ vyslovil se Ladislav na představení podzimního schématu televize.

Obávaný šéfkuchař Pohlreich, který dokáže ve svém pořadu srovnat do latě veškerý personál, se s Láďou Hruškou ochotně fotil a jeho přítomnost na TV Prima mu podle všeho vrásky nedělá.

„Když budou mít jeho diváci silný žaludek a dobrého lékaře, tak proč ne. My jsme se poprvé potkali na TýTý a já jsem mu říkal: ‚Neboj, to bude dobrý.‘ Byl tenkrát hrozně ustrašenej,“ smál se Pohlreich při jejich společném focení.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 8. 2015 09:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.