(Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Sexbomba Bára Mottlová budí pozornost i u moře. V plavkách ji rozhodně nepřehlédnete

Nejdříve nevěděla, zda se kvůli pracovním povinnostem někam vypakuje na dovolenou, ale pár dnů urvala a ozvala se z Tunisu. „Byla to fakt rychlovka. Do poslední chvíle jsem netušila kdy, a kam se budu moci trhnout a díky Bohu, je to tu. Sbalila jsem přítele i sebe, během pár hodin jsme zajistili last minute a užíváme si v nádherném Tunisu u moře,“ svěřila se nám na dálku herečka, moderátorka, pěnice a sexbomba Bára Mottlová.

Samozřejmě nás zajímalo, kdopak že to uchvátil její duši a tělo, leč v tomto směru zůstala tajemná. „Tak to si zatím nechám pro sebe. Jak víte, několik známostí jsem si prožila, užila a přežila a nedopadly. Teď nechci okamžitě ventilovat své soukromí. Čas ukáže, co a jak bude. Zatím je vše OK, ale znáte to…. Takže ještě jednou pardon, tuhle informaci míním nějakou chvíli tutlat stejně jako to, co chystám v pracovní oblasti. Jen to řeknu, že pracuji na jednom svém projektu, kterým si chci splnit svůj další sen,“ tajemně naznačila Bára.

Jak vidno z fotek, volné chvíle si děvče užívá a podle tradičně vydařených póz si jistě přijdou na své i oči a možná trochu i hormony dalších rekreujících se čumilů. „Jsme tu hlavně za odpočinkem, opalováním, dobrým jídlem a sportem. Cítím se tu tedy neskutečně pohodově a šťastně. Plaveme, běháme, cvičíme, občas vyrazíme na procházku a samozřejmě nevynecháme určitě ani nějakou tu diskotéku. Pohyb je zdravý, takže se vrátíme nejen odpočatí, s vyčištěnou hlavou, ale i s dokonalou fyzičkou. Hned po prázdninách mě čeká zkoušení s Hankou Gregorovou a otvíračka Strašnického divadla. Takže pardon, jdu aktivně relaxovat,“ dodala Bára Mottlová a ztratila se z éteru.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

 

 

13. 8. 2019 07:00 Autor: VSy
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.