Moderátorka Top Star magazínu Eva Perkausová je single. (Zdroj: Herminapress.cz )

Sexbomba Eva Perkausová z Top Staru je volná, potvrdila rozchod s přítelem

Nejprve Eva Perkausová (21) přebrala manžela Karla Kubu (41) své nevlastní sestře Monice (41), teď prý kvůli ní o něj zase přišla. 

„Ano, je to pravda, momentálně žádného přítele nemám! Uvědomila jsem si, že ve světě showbyznysu musíte mít jasno i v osobním životě, jinak vás to dožene,“ řekla Blesku Perkausová.

„Eva je hodně zničená, rozchod byl opravdu ošklivý. Dala Karlovi nůž na krk, aby zařídil, že o ní už nebude její nevlastní sestra mluvit. On ji měl však poslat do háje,“ prozradila moderátorčina kamarádka.

„Nebylo to z její strany, ale hodí se jí, aby říkala, že to ona dala někomu kopačky. Karel se s ní rozešel už několikrát, jen ho pokaždé k ní něco táhlo zpátky, ale teď už mu přetekl pohár trpělivosti,“ práskají jeho přátelé z Jesenice Super.cz.

„Plánuji se soustředit na práci v Top Staru a studium. Rozhodně se do dalšího vztahu nepustím,“ prohlásila Eva, která chodila i s podnikatelem Antonínem Charouzem (61), ten se s ní rozešel, když zjistil, že není sám, s kým se vídá.

Nejprve Eva Parkausová (21) přebrala přítele Karla Kubu (41) své nevlastní sestře Monice (41), teď kvůli ní o něj přišla. Dala mu ultimátum, a on ho nesplnil.

Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/349950/sexbomba-perkausova-z-top-staru-rozchod-s-pritelem-dala-mu-ultimatum-on-ji-poslal-do-haje.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

19. 10. 2015 12:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.