Playmate Barbora Mottlová se zúčastnila akce řetězce rychlého občerstvení. (Zdroj: Herminapress.cz ) 1x FOTO

Sexbomba Mottlová skončila ve fastfoodu u hranolků: Jak se tohle mohlo stát?

Herečka Barbora Mottlová (29) letos patřila k těm, kdo podpořili akci řetězce rychlého občerstvení. Díky této sbírce se motolské nemocnici podaří vybudovat zvláštní ubytování pro rodiče, kteří sem doprovázejí své děti. Lidé tak mohou učinit koupí hranolků nebo speciálních samolepek.

Pro Báru, která nedávno pobývala v Los Angeles, se hamburgery a hranolky staly nedílnou součástí jejího jídelníčku. „Prošla jsem si kuchyní, což jsem si od malička chtěla zkusit! Konečně to znám z druhé strany a jsem nadšená. Pro mě splněný sen,“ neskrývala Bára nadšení.

Z Ameriky si kromě nezdravých stravovacích návyků přivezla také rovnátka! A ne ledajaká! „Byla jsem tam sama a přivezla si odtud neviditelná rovnátka. Byla jsem to v Los Angeles obhlídnout a má je i spousta hvězd z Hollywoodu. Měla jsem rovnátka před deseti lety, byly to ty ošklivé kovové. S těmito neviditelnými se to nedá srovnávat,“ pochvaluje si Mottlová.

Modelka se už nějaký čas s někým schází, jak to ti dva spolu mají? „Necítím se zadaná, nechávám tomu volný průběh. S někým se vídám, ale je to vztah na dálku, on žije v Bruselu. Až se přestěhuje do Prahy, určitě vám ho představím. Možná se spolu ukážeme v zimě na nějakém plesu,“ pokrčila rameny Barbora.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 11. 2015 15:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.