Pro herečku Sandru Černodrinskou je seriálová role velkou příležitostí. (Zdroj: TV Prima ) 5x FOTO

Sexy dvojče z Rafťáků zase skončilo u vody: To budete koukat s kým!

Mladou herečku Sandru Černodrinskou (26) si filmoví diváci pamatují z filmu Rafťáci, kde si zahrála se svým dvojčetem Violou. Společně jsme je mohli vidět v reklamách na mobilního operátora. Umělecké sklony mají po bulharském otci a po prapradědovi.

„Myslím, že určité nadání máme se sestrou po prapradědovi, který byl makedonský dramatik a jeho žena byla herečka. Otec je také původně divadelník,“ vysvětlovala Sandra, proč to holky táhne k umění.

Cesty dvojčat se však rozdělily a Sandra může nyní svůj talent uplatnit i v televizním seriálu. Dostala příležitost zahrát si jednu ze stěžejních postav v novém seriálu televize Prima Přístav.

Role studentky Johany prý herečce celkem sedí. „Chvílemi se chová trochu dětinsky, přeci jen je o pár let mladší, než jsem já. Ale já jí rozumím a úplně v pohodě jsem se s ní sžila. Jen mám trochu jiný styl oblékání, ona nosí trochu rozpustilejší oblečení, než bych si na sebe vzala já,“ popisuje Sandra svoji postavu. 

„Těšila jsem se na společné obrazy s Vandou Hybnerovou, která hraje mou mámu. A dost si užívám i obrazy s Martinem Dejdarem a Filipem Blažkem. Je s nimi sranda, i když dost často jde na můj účet,“ vysvětluje Černodrinská, proč si užívá každý den natáčení. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

20. 8. 2015 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.