Kateřina Sokolová, Jaromír Jágr (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Sexy Jaromír Jágr je klenotem nové kampaně. Tedy dámy, to musíte vidět!

Jeden z nejslavnějších Čechů hokejista Jaromír Jágr se stává „klenotem“ v československé kampani společnosti Klenoty Aurum. Díky originálnímu spojení Jaromíra Jágra a společnosti Klenoty Aurum vznikl u fotografií k nové kampani vtipný slogan: „Náš klenot“. A Jágr je na fotografiích zatraceně sexy, až tak, že řidičkám raději doporučujeme zvýšenou pozornost při projíždění kolem žhavých billboardů, které od května budou zdobit československé silnice. Jaký to pro Jaromíra Jágra je pocit, že je Čechy a Slováky vnímán jako klenot?

„Všechno má své pro a proti. Záleží na situaci. Popularita a to, že jsi klenotem pro národ a fanoušky, je takový bonus. Ocenění, že děláš něco, čeho si lidé váží. Pokud by mi to bylo protivné, tak by se mi ani nelíbila moje práce. Je to spojené s tím, že tě lidé respektují a vzhlíží k tobě. Malé děti tě berou za vzor, máš určitou zodpovědnost a musíš se podle toho chovat.

Někdy nemáš vůbec na nic náladu, řešíš své problémy a musíš kontrolovat své emoce, nedávat nic najevo. To bývá hodně těžké a ne vždy se mi to povede. Fanoušek mě potká třeba jen jednou a vím, že podle mé reakce si mě bude pamatovat celý život. Někdy prostě není druhá šance, takže je nutné si uvědomovat, že máš zodpovědnost za své chování a názory, které někomu ovlivňují život.“ 

Slavnostní odhalení kampaně uvedl sportovní redaktor Michal Hrdlička a kampaň odhalila tvář Klenoty Aurum loňského roku Kateřina Sokolová společně s majitelem Klenoty Aurum Ronym Lori.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

25. 4. 2016 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.