K čemu potřebuje Andrea Kerestešová kocoura? (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Sexy Kerestešová: Sháním krátkodobého milence, kocoura na jednu noc!

Andrea Kerestešová (30) řeší v současné době jeden dost velký problém, kterým se intenzivně zabývala při posezení v jedné pražské kavárně. Oblíbená herečka totiž shání kocoura. Ne dvounohého, toho ostatně už má doma a jmenuje se Mikoláš Růžička (35), ale čtyřnohého a mňoukajícího.

„Máme doma kočičku, které říkáme Grace. Není to žádná speciální rasa, ale úplně normální obyčejná zvířecí kamarádka pocházející ze sedmerčat. Není jí ještě ani rok a už začíná mít takové ty dospělácké potřeby. Prostě v noci v jednom kuse mrouská a nemůžeme se pořádně vyspat. A tak pro ni sháním kocoura na jednu noc. Ne na delší dobu, žádné kočičí manželství, jen krátkodobého milence,“ informovala s úsměvem hvězda Cest domů.

Jak Andrea doplnila, tak sehnat kocouřího chlapa se vším všudy, to není vůbec jednoduché. „Mezi kamarády a známými máme pár chovatelů, ovšem jejich kocouři jsou kastrovaní, takže jsou pro naši Grace jednoduše nepoužitelní a tedy k ničemu. A tak hledáme a hledáme, žel zatím marně. Seznamek je na internetu více než dost, ovšem zvířecí ani jedna. Uvidíme, co přinese čas,“ dodala Kerestešová.

Až prý bude spokojena její chráněnkyně, což by snad mohlo klapnout v dohledné době, vyrazí si užít i ona s Mikolášem, v plánu mají Itálii, těší se hlavně do Říma.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 7. 2015 13:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.