You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: BrainZone Promotion ) 5x FOTO VIDEO

Sexy kočka Kristína svádí Vetchého 007!

Zpěvačka Kristína má za sebou úspěšnou premiéru filmu Život je život, kde ztvárnila roli krásné policistky po boku hereckých osobností jako je Ondřej Vetchý či Simona Stašová. K filmu zároveň nahrála titulní píseň. Singl s názvem Number One autorů Martina Kavuliče a Kamila Peteraje má i svůj klip, ve kterém Kristína stejně jako ve filmu svádí Ondřeje Vetchého.
„Na tento klip jsem se velmi těšila, protože je to moje první filmová píseň, kterou jsem nazpívala. Ondřej Vetchý je velký profesionál, práce s ním byla velmi příjemná a cítila jsem z něho velkou pohodu. Přestože je časově dost vytížený, jsem ráda, že přijal pozvání na natáčení videoklipu,“ prozradila Kristína.
 
Režisérem klipu je Honza Chramosta, se kterým Kristína spolupracovala poprvé. Fanoušci však v klipu uvidí také originální záběry z filmu Milana Cieslara. „Klip se nese v podobné atmosféře jako film a natáčel se ve skvělé pražské restauraci Aureole. Práce s režisérem byla skvělá!“ dodává zpěvačka.
 
Na natáčení si Kristína odběhla z natáčení slovenské obdoby oblíbené show Star Dance. 
 
„Natáčení bylo náročné, točilo se v Praze v nočních hodinách. Každý den jsem měla taneční tréninky k show Tanec snov, takže únava, převrácený denní režim a cestování mi dalo hodně zabrat. Nikdy bych nečekala, co s tělem udělají 6 až 7hodinové tréninky každý den,“ uzavřela Kristína. 
 
Zpěvačka, kterou miluje slovenské i české publikum, má za sebou premiéru filmu Život je život a v nejbližším období absolvuje několik focení a koncertů po České a Slovenské republice. 
 
Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.
1. 6. 2015 10:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.