(Zdroj: Klinika krásy Anděl ) 8x FOTO

Sexy playmate Dominika Mesarošová ladí křivky. Je v tom nový mužský?

Po nedávném rozchodu playmate Dominika Mesarošová (31) jenom září. Kdo by čekal, že smutek zajídá čokoládou, je na velkém omylu. Modelka se pustila do intenzivní práce na svém zevnějšku, cvičí jako o život, dodržuje striktní jídelníček a začala docházet i na hubnoucí procedury do Kliniky krásy Anděl.

Díky snahám o dokonalý zevnějšek se začalo spekulovat o tom, zda Dominika nemá na obzoru nového muže. To však popírá: „Teď chci být krásná hlavně pro sebe a také chci jít příkladem holkám, které se účastní mého kurzu, který se bude konat teď na jaře v Tunisu.“

Výsledky jsou vidět, žádný tajný recept za nimi prý však nestojí. „Mám sestavený speciální jídelníček na míru, vypustila jsem veškeré pečivo, to je základ. Cvičím třikrát týdně, teď jsem si oblíbila kardio cvičení. To všechno jsem ještě podpořila bezbolestnou liposukcí na klinice krásy, takže do plavek už budu brzy připravená,“ vysvětluje Dominika.

Nakonec se nám podařilo zjistit, že v proměně opravdu figuruje i chlap. „Mám osobního trenéra, někdy dokonce i dva!“ směje se modelka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

20. 4. 2017 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.