(Zdroj: Herminapress.cz ) 37x FOTO

Sexy role vyžadují sexy postavu. Míša Nosková si nechala udělat nová prsa! Jedni tvrdí, že jsou to menší trojky, druzí větší dvojky.

Zpěvačka Míša Nosková zhubla dvacet šest kilo a skoro ztratila prsa, přesto prohlašovala, že je se svým tělem spokojená. Když jí ale okolí začalo naznačovat, že její sexy role, které na ní čekají například v muzikálu Mamma Mia nebo Sněhová královna, by potřebovaly poněkud bujnější dekolt, rozhodla se navštívit kliniku plastické chirurgie Esthé a nechat si udělat menší trojky. (Nebo větší dvojky?:o))

„Velikost jsem nechala na panu doktorovi Kmentovi, aby to nebylo ani moc ani málo,“ říká Nosková.

„Za poslední dva měsíce jsem mluvila snad s pěti lidmi, o kterých jsem přesvědčená, že tomu rozumí. Tvrdili, že prsa, co mám, dělají mou postavu nesouměrnou. To je pravda, mezi vrškem a spodkem mám rozdíl dvě velikosti,“ vysvětluje Nosková.

„Navíc mám pocit, že když už mi teď v divadle dávají role sexy ženskejch, naposledy ve Sněhové královně nebo v Mamma Mia, tak je trapas přijít na jeviště s plochým hrudníkem.“

Co si ale šatnářky počnou s několikrát přešívanými kostýmy ze starších inscenací?

„Pozastavila jsem šití kostýmů do muzikálů, které se teprve chystají. Jinde obléknu staré kostýmy, když jsem ještě byla při těle. Ty mi v oblasti hrudníku budou sedět,“ směje se zpěvačka.

Na rekonvalescenci se rozhodla jet k rodičům, kteří s novou ozdobou Míšina hrudníku nemají problém.

„Včera jsem si k nim přivezla na tři týdny loďák a s Eliškou u nich budeme bydlet. 

Dcera Eliška ráno doprovodila Míšu na kliniku. Máma jí nemusela nic vysvětlovat, Eliška si udělala obrázek o situaci sama a je spokojená.

„Odposlouchává moje telefonáty. Když jsem včera jela na mamografii, brala jsem ji s sebou. A ona se hned chytře zeptala, jestli mi paní doktorka už bude dělat ta velká prsa,“ popisuje dceřino akční chování zpěvačka.

„Vypadlo z ní, že jsem tuhle do telefonu říkala, že je chci větší. A dodala, že ona je chce jednou taky velký. Tak jsem jí to slíbila.“

Nosková byla před operací nervózní z narkózy, na nové trojky se ale těšila.

„Těším se, až vstanu a nebudu si vidět na břicho,“ jásala těsně před odchodem na sál. 

20. 8. 2014 14:16 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.