(Zdroj: TV Prima ) 16x FOTO

Sexy svalovec Karel Frýd přezdívaný Plyšák vzal útokem obrazovku! Hraje hned ve dvou seriálech

Vůbec poprvé na Primě, a hned dvojitý zásah! Sexy svalovec Karel Frýd přezdívaný Plyšák bude v pátek v Přístavu a v neděli v Temném kraji. Připravte se na tohoto sexy borce!

Jeho perfektní postava je samý sval a v Přístavu, kam nastupuje už tento pátek, se toho rozhodně nebojí. Hned ve své první životní roli nastoupí před kameru jako místní vazbič do půl těla a divačky budou omdlévat. Přijde si jako sex symbol? „Já si tak určitě nepřijdu, je mi 32 let, to už žádný symbol není, ale při mé práci trenéra je dobré, že dobře vypadám. Na svém těle mám nejraději úsměv,“ říká Karel.

Natáčení si ale i přes červencové pařáky užíval. „Bylo to strašně zajímavé, jsem neherec, takže nové zkušenosti a byl tam výborný tým. Moc mi pomáhali. Natáčeli jsme v létě, u vody. Problém mi dělalo naučit se přesně text, řekl bych jinými slovy, ale zvládli jsme to, pan Klepl mi strašně pomohl,“ říká Karel.

Když požádá Bohumila Klepla, aby mu namazal záda, rozklepou se mu kolena s tím, že nebude mazat chlapa, protože je heterosexuální, a před Plyšákem uteče. Nakonec mu svaly namaže Pišta Šándor (Roman Mrázek). Jenže něčím, co smrdí, a nezbývá mu než před rozzuřeným svalovcem utéct.

Jak si natáčení užíval? „Je to moje úplně první role a měl jsem kolem sebe skvělé parťáky, žádné bručouny. Nevadilo jim, že jsem to párkrát zkazil. Mně se to povedlo natočit až napotřetí,“ říká Karel.

V Přístavu vyjde najevo, že má Karel z něčeho strach, podrobnosti ale prozradit nechce. Čeho se však bojí v opravdovém životě? „Pavouků, ne že bych hysterčil, ale opravdu je nemusím,“ prozrazuje.

V TEMNÉM KRAJI ho uvidíte už tuto neděli v roli trenéra v luxusním hotelu. „Jelikož se živím jako trenér, což je každý den 10 hodin práce s lidmi, a já osobně cvičím až pět dní v týdnu a jsem taky kondiční trenér české reprezentace žen v pozemním hokeji, tak tahle role byla vlastně i moje opravdové zaměstnání, byl jsem ve svém prostředí,“ říká Karel.

Jak získat jeho postavu snů? „Nejdůležitější je upravit jídelníček, bohatě by stačilo, aby si člověk udělal čas na sebe, to je základ. Jídlo do sebe lidi rychle napráskají a pak jdou zas do práce, kde je stres. Chce to dávat tomu tělu, co si zaslouží,“ radí Karel. 

Teď váží 92 kilo, dokáže ale uzvednout dvojnásobek své váhy! „Můj rekord? Zvedl jsem 160 kilo na prsní svaly, v dřepu asi přes 200 kilo, ale není to o tom honit rekordy, ale správně dělat cviky,“ doplňuje sympatický svalovec.

 Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

24. 2. 2017 18:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.