To jsou ony! I. vicemiss Miroslava Koľveková, vítězka Kateřina Müllerová a II. vicemiss Lenka Kotulová. (Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Seznamte se: Tohle jsou nejkrásnější hasičky Česka a Slovenska! Jak se vám líbí?

O víkendu se konala soutěž Miss hasička ČeskoSlovenska 2015, kdy mezi osmi finalistkami měla porota, v níž usedly i moderátorka Petra Svoboda (32) nebo spisovatelka Halina Pawlowská (60), nelehký úkol vybrat tu pravou.

„Myslím si, že je to o tom, co dělají, je dobře, že se o tom mluví. Favoritky nemám, samozřejmě se můžu podívat na fotky, ale pro mě je důležitý kontakt z očí do očí, roli hraje i to, jak se budou projevovat a co předvedou," řekla Petra Svoboda, která nehodnotila ani tak krásu, ale spíše celkové vystoupení.

Korunku si nakonec odnesla referentka hasičského sboru z vesničky Bezděčín Kateřina Müllerová (24).

„Ještě nevím, jaký je to pocit být Miss hasička. Ještě mi to nedochází. Moje nejoblíbenější disciplína bylo předvádění v plavkách. Nejtěžší část byla promenáda ve večerních šatech, jelikož předvádění dlouhých šatů je velmi náročné, při držení šatů v rukou se může stát cokoliv,“ svěřovala se dojatá vítězka. Pánové však mají smůlu, Katka je zadaná.

Druhé místo obsadila Miroslova Koľveková (21) ze Slovenska. A jako třetí se umístila dvacetiletá Lenka Kotulová ze sboru dobrovolných hasičů v Bělé.

Během slavnostního večera byl vyhlášen i Hasič roku, jímž se pro rok 2015 stal David Hájek (23) z Českých Budějovic.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 11. 2015 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.