Joan Watsonova v podaní herečky Lucy Liu. Herec Lee Miller si zahrál Sherlocka Holmese. (Zdroj: AXN CZSK ) 7x FOTO

Sherlock s Watsnovou to znovu rozjedou! JAK PROSTÉ již dnes na AXN

Už od té doby, kdy seriál Jak prosté v roce 2012 odstartoval, mnoho fanoušků doufalo, že se jednou dočkají milostného vztahu mezi Sherlockem Holmesem (Jonny Lee Miller) a jeho parťačkou Joan Watsonovou (Lucy Liu). Úspěšné kriminální drama se dosud romanci mezi ústředními postavami vyhýbalo, a popravdě řečeno - asi to tak i zůstane.

Alespoň podle Millerova vyjádření pro New York Post: "Vztah mezi Holmesem a Watsonovou je posvátný, a když to změníte, tak už seriál není o Holmesovi a Watsonové."

Herec věří, že by jejich vztah neměl překročit jistou hranici, protože původní Holmes a Watson byli také jen přátelé. Problém ale je, že původní Watson nebyl sexy sebevědomá Asiatka, ale prostý a trpělivý gentleman... Tvůrci seriálu ale sdílejí Millerův konzervativní názor. Dokonce v třetí řadě schválně uvedli postavu Kitty (Ophelia Lovibond) - dívku s problémy, která potřebovala okamžitou pomoc a vedení, a jejíž přítomnost zabránila vzniku potenciální romance. Změní jednou tvůrci názor a přece jen spojí Sherlocka a Joan dohromady? To ukáže jen čas - a nové řady! 

Zatím jediný vztah, který Sherlock v Jak prosté prožil, byl pro něj osudový – a i zde se ukázala originalita tvůrců – nejen Doktor Watson, ale i nejhorší Sherlockův nepřítel, Moriarty, je totiž žena! Jamie Moriarty (hraná Natalií Dormer známou z Hry o trůny) vystupuje také jako Irene Adlerová – a právě s ní prožije Sherlock nepříliš šťastný románek. Ten je ale již minulostí. Jak to bude dál a hlavně, jak to bude se Sherlockem a Joan, tak ukáže čas. Těšme se!

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

29. 2. 2016 17:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.