Petr kroutil ohromil návštěvníky brilantní hrou na saxofon. (Zdroj: Archiv koncertu ) 2x FOTO

Show ve stylu Velkého Gatsbyho nemá v Praze obdoby!

Premiéra vystoupení ve stylu Velkého Gatsbyho ohromila publikum nejen svou nápaditostí, skvělým hudebním zážitkem a okouzlujícími kostýmy.Šestnáctičlenný big band, který tvoří kromě jednoho z nejlepších českých saxofonistů také zkušení swingaři a talentované dámy se představili se vší parádou hned ve dvou termínech, a to 24. a 25. října.

Ozdobou celého bandu, který vznikl pod taktovkou Petra Kroutila je vokální trio Hot Sisters a a neodolatelná dcera Ondřeje Havelky, Rosie Havelková. Speciálním hostem celé akce byl DJ Mersi a jeho elektroswingový gramofon, Sestry Havelkovy a losangeleská hvězda Chuck Wansley. Další vystoupení se uskuteční již příští týden 14. listopadu v pražském Kině Royal. Vstupenky jsou k dostání zde

Original Vintage Orchestra posluchače zavede do Ameriky na počátku minulého století, do doby, kdy se rodil jazz a swing a ulice New Yorku byly plné krásných dam a nebezpečných gangsterů. Díky autentickému zvuku a použití dobových nástrojů i mikrofonů si nejeden návštěvník premiéry bude připadat jako by se čas vrátil o několik desítek let zpět. Vedle původní dobové tvorby zazní i nové big bandové úpravy slavných moderních písní, za zmínku stojí například Maroon 5, Michael Jackson, William Pharell a další.

“Tento koncept je ve střední Evropě zcela unikátní. Režie celé show se ujal Jiří Vejdělek, a za to jsem mu velice vděčný. Každý, kdo četl nebo viděl Velkého Gatsbyho, získá o naší show představu,“ nastiňuje koncept blížící se premiéry zakladatel big bandu Petr Kroutil.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 11. 2016 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.