Režisér a herec Jakub Kohák tvrdí, že by do taneční soutěže nešel. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Showman Jakub Kohák: Kdyby mě pozvali do StarDance, kategoricky bych to odmítl!

Svému kamarádovi Lukáši Pavláskovi (37) fandí, co mu síly stačí. Jak ale přiznal, ne přímo v hledišti, nýbrž v poklidu domova. StarDance viděl za celou dobu, kdy běží na obrazovkách, snad jen třikrát, ovšem teď je ve hře jeho kůň, a tak se prý režisér a herec Jakub Kohák (41) chystá dívat častěji.

A jak by sám zareagoval na nabídku blýsknout se v taneční show?

„Víte, zatím mě nikdo neoslovil a nenabídl mi, abych i já nastoupil na taneční parket, ale kdyby se náhodou tak stalo, řekl bych ne! Zásadně a kategoricky. Pravda, viděl jsem v minulosti jen pár těchto pořadů a nabyl jsem přesvědčení, že už kvůli soutěžícím do toho jít prostě nemohu. Mé variace by je naprosto odrovnaly a o vítězi by nebylo od začátku pochyb. Kdepak. To, co jsem zhlédl, by za mé přítomnosti nebylo konkurenceschopné. Chybí tam, z mého odborného pohledu, procítěné vyjádření pocitů pohybem, které já samozřejmě ovládám, na rozdíl od současných a minulých párů. Proto fandím Lukášovi, neboť i on je stejného založení jako já, a proto má velkou šanci uspět,“ míní Kohák. 

Když ne tedy tancem, tak čím by chtěl oblažit Jakub své příznivce?

„Samozřejmě svou prací. Pro ty sportovně založené pak nacvičím pár fotbalových kouzel s míčem. A abych nezapomněl, chystám i já knihu. Lukáš napsal prózu pro dospělé, já chystám pohádky pro děti. Tak se těšte,“ prozradil na křtu Pavláskovy nové knihy.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 11. 2015 18:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.