(Zdroj: Herminapress.cz ) 17x FOTO

Šikulka Kovaříková si ví rady! Šaty stejné a přesto jiné - najdete několik rozdílů?

 Ač se na lodi Hamburg sešla pěkná řádka pohledných žen a dívek jedna dáma ostatní přeci jen o něco převýšila. Spisovatelka Bára Nesvadbová dorazila na křest své nové knížky Laskonky v parádní róbě a skvěle „načančaná“.

„To jsou šatičky od Táni Kovaříkové, která mi vždycky na křest půjčuje nějaké atraktivní odění ze svého bohatého módního arzenálu. My si spolu rády hrajeme s módou. Takže jsem, ač by se to mohlo někomu zdát, nepřišla z plesu nebo jiné společenské události, jen jsem se připravila a upravila na tuhle událost,“ vysvětlila s úsměvem Bára.

Knižní novinka obsahuje krátké texty pro dlouhé zimní večery a je doplněna ilustracemi popartového umělce Pasty Onera. Jde mj. o krátké povídky o nešťastné zamilovanosti a šťastných flirtech.

„Nejsou to příběhy z mého života, ale možná jsou tam k rozpoznání některé mé přítelkyně, kamarádky a ženy, které mne obklopují. Tahle knížka byla dlouho plánovaná a je takovým vyvrcholením mého přemýšlení o morálce současných holek a žen. Je o lži, o přetvářce, o touze, o poznání. Věnovala jsem jí také svojí dceři jako naučný materiál, aby věděla, co všechno se může v životě stát,“ doplnila spisovatelka.

Jako kmotry si pozvala, jak jinak, své kamarády Jitku Čvančarovou, Michala Viewegha a Marka Vašuta. A právě posledně jmenovaný plénu hostů při křtu doporučil, že Laskonky je lepší číst, než konzumovat. Cukr prý škodí, kdežto četba dobré knihy hladí duši. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

8. 11. 2016 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.