You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Mrkněte se na trailer ke sci-fi snímku Star Wars: Síla se probouzí. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Síla se probouzí: Podívejte se na finální trailer k sedmé epizodě ságy Star Wars!

Ani ne za dva měsíce vstoupí do kin očekávaný sedmý díl Star Wars s podtitulem Síla se probouzí. Diváci v USA mohli v televizi vidět během komerční přestávky zápasu v americkém fotbalu nejnovější trailer.

Zejména ve Státech fanoušci šílejí a nakupují tisíce lístků v předprodejích, zájem je i v Evropě, ale s Amerikou se to srovnávat nedá. Reakce na poslední ukázku z Hvězdných válek jsou veskrze pozitivní, vyzdvihována je také hudba třiaosmdesátiletého skladatele Johna Williamse.

Sedmou epizodu slavné vesmírné ságy s názvem Star Wars: Síla se probouzí režíruje J. J. Abrams podle scénáře, který napsal s Lawrencem Kasdanem a Georgem Lucasem, přičemž příběh se odehrává třicet let po událostech Návratu Jediho.

Snímek bude mít světovou premiéru 14. prosince v Los Angeles a v Česku se příznivci velkolepé vesmírné pohádky dočkají 17. prosince. Multikina nabízejí zájemcům vstupenky na čtyři různé verze filmu – 2D s titulky či dabingem, respektive 3D s titulky či dabingem.

Kromě původního obsazení (Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill) se v novém díle objeví Simon Pegg, Max von Sydow nebo oscarová herečka Lupita Nyong'o.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 10. 2015 15:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.