(Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Simona Stašová: Jaký si dala dárek k narozeninám?

Dvě herecké hvězdy, Simona Stašová a Michal Dlouhý, se představili 7. března 2015 v premiéře italské komedie s hořkou příchutí, autorů Rodolfa Sonega a Renata Giordana, Vím, že víš, že vím…v Divadle ABC.

 „S Michalem Dlouhým hrajeme manžele. Smířila jsem se s tím, a docela ráda, že můj partner je v reálu o čtrnáct let mladší a ještě na mě musí žárlit. Co si herečka v šedesáti letech, které zanedlouho oslavím (19.3.), může víc přát. Je to prostě fajn,“ s úsměvem vysvětlila Stašová, která si hru vlastně pro sebe a ke svému jubileu vybrala. „Je to malinko jinak, doporučila mi jí moje přítelkyně, která žije v Itálii. Já jsem znala film, ale ne jeho dramatizaci pro jeviště. Požádala jsem jí, aby jí přeložila a bylo… Je to komedie plná překvapení, zvratů, krásných lží, bouřlivých scén i italského humoru. Hra, ve které se snoubí všechno, co v dobré komedii nesmí chybět,“ dodala viditelně spokojená Simona Stašová.

 

Její parťák a současně i manžel v inscenaci Vím, že víš, že vím… Michal Dlouhý neodporoval a souhlasně přikyvoval. „Je to příjemná práce na skvělé komedii.Většinu toho kolem ní prozradila Simona, tak jen dodám, přijďte, budete se určitě bavit,“ pozval návštěvníky do divadelních křesel Michal Dlouhý.

11. 3. 2015 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.