Zpěvačka Kateřina Mátlová je zase sama. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Single Mátlová provokuje: Natočila rajcovní video, že chlapi budou slintat!

Kateřina Mátlová (36) je opět volná, zpěvačka se po dvou a půl letech vztahu definitivně rozešla s tureckým podnikatelem Yohannem Ginim.

„Vůbec lásku nehledám, nejsem na to naladěná. Jsme s Yohannem stále přátelé. Oba jsme byli zaneprázdnění a skoro jsme se nevídali,“ vysvětluje Katka příčinu rozchodu.

V soukromí to sice drhne, zato v práci se zpěvačce, která používá umělecký pseudonym Kate Matl, daří. Teď představila nový videoklip Stereo, jehož natáčení ji stálo zdraví, a je v něm zatraceně sexy. Na video se můžete podívat tady.

„Promrzla jsem kvůli klimatizaci, měla jsem ofouknutou páteř, takže jsem po natáčení samozřejmě ležela, byla jsem z toho nemocná,“ přiznává Mátlová, jež na křtu všem vyrazila dech jak svým vlastním outfitem, tak obutím svých tanečníků.

„Oblékla jsem se do pánského stylu kvůli svým tanečníkům, nechci se od nich lišit. Všichni jsme na podpatcích. Když to ženě na podpatcích tak sluší, proč ne muži,“ míní Kateřina, jedna z doprovodných zpěvaček slavného DJ Boba.

Mátlová si na křest svého klipu přizvala hudebníka Felixe Slováčka (72). Ten dorazil bez manželky a ve skvělé náladě, Kačku podle všeho rád viděl.

„Katku znám jako jednu z dcer mého kamaráda Luboše Mátla. Studoval jsem s ním v Brně na JAMU, byli jsme spolužáci a seděli jsme spolu v jedné lavici,“ svěřil se Slováček, jenž dokonce nevylučuje Katčinu spolupráci s jeho Big Bandem.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

6. 8. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.