(Zdroj: Herminapress.cz ) 138x FOTO

Skamene odešel po půl hodině z promítání a ještě se z toho radoval - Bony a Klid 2

Hlavní hrdina filmu Bony a klid 2, který měl premiéru v pražské Tip sport Aréně, odešel ze sálu po půl hodině promítání.

„Vždycky musím po deseti minutách utéct. Nemůžu vidět ten můj ksicht. Je zázrak, že jsem dnes vydržel koukat půl hodiny. Většinou mi stačí jen nasát atmosféru toho sálu, jak je ten film živej,“ říká Skamene. Byl to prý on, kdo se celých pět let zasazoval o natočení pokračování.

Režisér Vít Olmer ale prozradil, že se očekává také třetí díl. Čeká se jen na scénář Radka Johna.

„Třetí díl je mé vroucné přání, až John přestane dělat politiku, v což doufám. Až konečně pozná, že je to nanic.“ Olmer jej prý přesvědčoval už několikrát, protože John má spoustu tajných materiálů, které čekají na zveřejnění.

„Ale chtěl bych to natočit s nadhledem, uvolněně. Protože lidi se dnes potřebují zasmát. Když otevřou noviny, tak jsou zoufalí,“ říká režisér. V novém filmu prý není místa pro fantazii, všechno je natočené podle skutečných událostí.

„Některé věci by si člověk ani nemohl vymyslet. Zrovna scéna, kdy si ten komtr objedná dvě kozy a bydlí s nimi v hotelu Pupp,“ mluví režisér o scéně, natočené prý podle kmotra Janečka.

„Veksláci nám zůstali, splynuli s dobou. Stali se z nich lobbisti a mají se báječně, stejně jako předtím. Jak se předtím topili ve statisících, tak dneska v miliónech,“ dodává režisér.

Premiéra filmu byla důležitá také pro Gábinu Kratochvílovou, která se před kamerou objevila poprvé.

„Bylo to veliké a ze všeho jsem byla úplně hotová. Byla jsem nadšenec, který pobíhal mezi kamerou a make-upem,“ říká kráska, která na premiéru oblékla šaty z konfekce a doplňky od Jimmyho Choo. Zvědavá byla hlavně na to, jak přítel zareaguje na milostné scény, které ve filmu měla.

„Je statečný a ví, že je to jen pro kamery. Byl na to předem připravený. Dáme si po premiéře skleničku a všechno to srovnáme,“ říká Gabriela.

Na premiéru vytáhla celou rodinu Aneta Vignerová a utrpěla lehké trauma z premiérového dress codu návštěvníků.

„Vzala jsem si na sebe takovou starší bundičku, abych zapadla do retro stylu. Ale zjistila jsem, že moc lidí takhle nepřišlo,“ říká Vignerová, která je z filmu nadšená, královsky se prý bavila. Paradoxem je, že během filmu opouštělo sál větší počet diváků a nešetřili během tohoto úprku ani peprnějšími nadávkami.

30. 5. 2014 05:43 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.