(Zdroj: archiv Vadima Petrova ) 8x FOTO

Skladatel Vadim Petrov učil topmodelku Vojtovou na klavír. Proč právě on?

Světová topmodelka Linda Vojtová je známá tím, jak vřelý vztah má se svým dědečkem, hudebním skladatelem Vadimem Petrovem. Modelka bude za pár dnů slavit své třicáté narozeniny a oslava měla proběhnout v Čechách. Protože ale Linda musela vzít důležitou pracovní nabídku, příbuzní za ní zkrátka poletí do New Yorku.

Jejího dědečka, babičku a maminku jsme zastihli na tradičním předávání cen OSA v Divadle Hybernia. Minulý rok zde Vojtová svého dědečka hrdě doprovázela. Vadim Petrov letos získal nejvyšší ocenění, Zlatou cenu, a všem proto bylo trochu líto, že jeho vnučka u toho nemohla být.

„Linda chtěla přiletět, ale na poslední chvíli musela v New Yorku vzít zakázku a skoro to oplakala. Chtěla dědu podpořit a být tady. Všichni za ní ale v úterý letíme, na dva týdny,“ vysvětlovala Lindina maminka. „Tátu tam čekají taky nějaké pracovní povinnosti ve studiích a v televizi. Dostane se do ranního vysílání, kde budou představovat Lindin a tátův projekt. Z toho máme velkou radost,“ míní paní Taťjana. 

„Když Lindu někde v médiích vidím, tak mě to pohladí. Vždycky se na ni rád podívám. Ona má kromě toho vizuálního takový vnitřní náboj a umí rozdávat pozitivní energii,“ říká skladatel Petrov.

„Vždycky, když dělá něco v Evropě a má jeden den volno, tak za námi zaběhne. Mezi námi je ideální vztah, který se málokdy vyskytuje. Ve všem se navzájem podporujeme. Její práce je také svým způsobem kumšt. Ona se na oplátku trochu věnuje mně a pro mě je to potěšení. Pár let hrála na klavír, ale pak se musela věnovat jiným věcem. Dneska tráví většinu času v letadle,“ posteskl si na závěr pan Petrov.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

13. 6. 2015 13:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.