(Zdroj: Herminapress.cz ) 25x FOTO

Škudlil Richard Genzer šetří na přítelkyni! Místo jachty ji odbyde dortem se svíčkami

Zanedlouho oslaví herec, tanečník a bavič Richard Genzer a jeho partnerka Markéta Jiránková pětileté výročí seznámení. Jak se chlapská polovina páru vyjádřila, nechystá k jubileu ani nákup jachty, ani zájezd na Seychely, ale věc méně prozaickou, zato romantičtější.

„Je to přesně tak. Jachty, letadla a pobyty jsou běžnou záležitostí, já připravím dort s pěti svíčkami,“ prozradil Richard.

Zda ho vlastnoručně vyrobí, to si ovšem nechal pro sebe. Jak jeho polovička prozradila, je v kuchyni zdatným tvůrcem pokrmů, takže se prý nechá překvapit, zda využije vlastních schopností nebo využije umu profesionálních cukrářů. Pět let je už docela dlouhá doba, aby vztah byl posvěcen třeba svatbou, o tom ovšem ani jeden z dvojice prozrazovat nic nechce. Papír ke zpečetění vztahu není pro Richarda ani Markétu tím nejdůležitějším, podstatné je prý to, že jim soužití klape. Navíc Genzer není ani mužem rozvedeným, takže až budoucnost ukáže, jaký bude mít román pokračování.

Zmíněnou dvojku jsme spolu s Richardovými kolegy, Michalem Novotným a Filipem Čápem, zastihli v APFotostudiu, kde fotili kolekci velkých večerních šatů návrhářky Aleny Wilson. A jelikož šlo samozřejmě o dámskou atraktivní garderobu, pánové tvořili víceméně stafáž. Ne ovšem pouze pasivní, ale jak dokumentují fotografie, postavili se k práci zodpovědně a rozhodně nebyli na akci jen do počtu.

„No, já raději na sebe nahodím tepláky nebo něco volnějšího, ale po čase si vyzkoušet pořádný oblek také není k zahození. Byla to zkušenost dělat fotomodela, ale na přehlídková mola se hrnout nebudu. Zůstanu u toho, co dělám,“ vysvětlil Richard Genzer a šel si s partičkou kolegů a pak i jen s partnerkou Markétou zapózovat před objektivy.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

13. 2. 2017 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.