Sámer Issa (Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Škudlil Sámer Issa volí bezplatný dopravní prostředek. Na co asi šetří?

Pohádky miluje od malička. Jak přiznal, od chvíle, kdy se ze Sýrie přestěhoval s rodiči a bráškou do Česka staly jeho favority pohádky české. Na nich vyrostl a i teď, jak říká v pokročilém věku třiceti let, je má stále rád. Malý, velký kluk, zpěvák, skladatel a šoumen Sámer Issa. A rozumí si prý i se strašidly, což dokázal svým příchodem, nebo vlastně „příletem“ do Top Hotelu Praha na tiskovou konferenci k šestému ročníku benefičního koncertu a Dětského dne s názvem Kdo má rád…, který se uskuteční 11. června na Martinském mlýně v Hrádku u Trhových Svinů..

„Z dopravních prostředků preferuji na větší vzdálenosti právě koště, a když mi nabídla čarodějnice Gudruna, kterou jsem zachránil o Filipojakubské noci před upálením, že mě sem dopraví, a to zcela zdarma, nebylo, co řešit. Je zkušenou pilotkou a let proběhl bez problémů, jen to trochu foukalo,“ se smíchem vysvětlil po přistání Sámer, který se charitativní akce na Martinském mlýně zúčastní už podruhé.

„Je to skvělá záležitost a rád jsem na ni kývl. Výtěžek je určen pro dětské oddělení prachatické nemocnice, takže kromě příjemně stráveného odpoledne a večera my účinkující alespoň trochu pomůžeme. To se mi íbí,“ dodal Sámer Issa.

Kromě něj na koncertu vystoupí i organizátor akce Martin France a dále Yvetta Simonová, Josef Laufer, Milan Drobný, Petra Černocká, Martha a Tena Elefteriadu, Jiří Zonyga, Michaela Dolinová a Marcela Laiferová. Koncert bude moderovat Markéta Mayerová, dětským odpolednem provede Michaela Marková. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 5. 2016 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.