The Fell v Hard Rock Café (Zdroj: Archiv The Fell )

Skupina The Fell navštíví pražské Hard Rock Café

Již 2. března, den po skončení natáčení jejich prvního videoklipu na polské vojenské základně, se nová skupina The Fell vydá do pražského klubu Hard Rock Café na tiskovou konferenci. The Fell brzy oficiálně vzniknou v následujícím složení: Billy Sheehan jako baskytarista, který se objevil v kapelách Mr.Big, The Winery Dogs nebo UFO a osobně se také účastnil projektu Michaela Kocába AFTERSHOCKS. Dále se nám představí zpěvák a finalista americké talentové show Rock Star: Supernova Toby Rand. Za bicí se posadí Randy Cooke z kapely Smashmouth, ze které pochází i poslední člen Mike Krompass, který se zhostí role kytaristy a producenta. The Fell by se žánrově dali zařadit k rocku s popovými prvky. 

,,The Fell je spoluprací muzikantů vychovaných Rock n Rollem. Naše hudba vzniká přirozeně - pramení ze zkušeností z hraní po celém světě. My čtyři jsme se potkali skrze Rock n Roll a ten je také naším jazykem. Co se textů týče, chceme inspirovat ty, co jsou na pochybách, aby se přidali k těm, co sklízí.

Naše cesta začíná v Evropě a doufáme, že zde položíme základ k pozdějšímu tourování TF. v roce 2017." - Toby Rand 

Nového uskupení se ujal legendární rockový manažer Doug Goldstein (ex Guns N' Roses, Anthrax), který nedávno vzal pod svá křídla pražskou modern-rockovou kapelu The Snuff. 

Goldstein má dobré zkušenosti především s českými, polskými a německými rockovými fanoušky, a proto se rozhodl, že by bylo vhodné, aby kapela odstartovala na půdě Střední Evropy. S tímto záměrem oslovil pražskou hudební agenturu MusicMap s návrhem spolupráce.

,, Když se ke mně dostaly jejich nahrávky, byl jsem doslova mile zaskočen. Takových projektů se slavnými muzikanty tu už bylo - očekával jsem spíše nějaký oldschool. Toto mě však zaujalo hned od prvních tónů. Zvuk je strašně moderní - svěží, zároveň mohutný a bicí mají obrovský prostor. Jak kdyby za tím stála parta mladých kluků. A Toby je neuvěřitelně talentovaný zpěvák!" dodává Goldstein.

Ředitel agentury MusicMap.TV a hledač talentů Lukáš Fousek souhlasí: ,,Lze okamžitě poznat, že nástroje třímají ruce velmi zkušených muzikantů. Kapela je sehraná a šlape jim to skvěle. Um Billyho Sheehana na baskytaru je jedinečnej. Kdo jiný si troufne postavit se Stevu Vaiovi? Tomuhle chci fandit!" 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

1. 3. 2017 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.