Noc na Karlštejně (Zdroj: Herminapress.cz ) 43x FOTO VIDEO

Skvostná premiéra na Karlštejně: Holky vokatý rozparádily diváky

Ovacemi ve stoje skončila sobotní premiéra představení muzikálu Noc na Karlštejně, který se po 45 letech znovu hraje na hradě Karlštejn. Publikum si s herci zpívalo všechny hity Karla Svobody včetně Lásko má já stůňu, Do věží nebo Hoja, hoj.

Mezi diváky zasedli i pozvaní hosté: Kateřina Kaira Hrachovcová s manželem, Eva Decastelo, Tereza Pergnerová, moderátorka Bára Kozáková. Objevil se Jiří Hromada či Muž roku Jakub Kraus. Hudbu svého otce si přišla poslechnout i dcera Karla Svobody Jana Wallace Svobodová 

V hlavních rolí zazářili Hana Holišová (Eliška), Daniel Bambas (Karel IV.) Pavel Vítek (Petr, král cyperský), Jan Kříž (Štěpán, vévoda bavorský), Regina Rázlová (paní Ofka), Miloslav Mejzlík (purkrabí), Václav Knop (arcibiskup), Ivana Korolová (Alena) a Tomáš Smička (Pešek).  

Limitovanou sérii 12 vyprodaných představení uvádí producent Janis Sidovský v režii Václava Knopa na počest 700. výročí narození Karla IV. Muzikál Noc na Karlštejně se na nádvoří v profesionálním provedení uvádí vůbec poprvé v historii. Před 45 lety se tu naposledy hrála činoherní verze Jaroslava Vrchlického s herci Národního divadla v Praze.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 7. 2016 10:24 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.