(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Sladká Helena Vondráčková trůnila na dortu od fanoušků! Mistr cukrář trefil i šaty od Táni Kovaříkové

Na Slapské přehradě proběhlo další setkání Heleny Vondráčkové s jejími fanoušky! Třicet věrných příznivců legendární zpěvačky se sjelo na Hanžlův mlýn v hubenkovské zátoce. 

Fanoušci z celého Česka tam přivezli Heleně dodatečné dárky k nedávnému jubileu. „Dostala jsem nádherné květiny, ale také krásné dorty. Na jednom bylo sedmdesát svíček, které jsem musela zfouknout, na druhém pak marcipánová soška s mojí podobiznou. Autoři pracovali s titulní fotografií z aktuálního 5CD Diamantová kolekce. A musím říci, že je mi ta holka podobná,“ smála se Helena Vondráčková. 

Ta si s fanoušky opět ochotně popovídala, prohlédla si jejich archivní fotografie a také se s nimi vyfotila. Výherce speciální soutěže pak pozvala na svou loď, se kterou se plavili po přehradě. „Koupali jsme se, popíjeli šampaňské, jedli čerstvé ústřice a výborné saláty,“ prozradila zpěvačka. 

Celou akci uspořádal fanklub Heleny Vondráčkové, který vede Petr Bednarz. Ten na Slapy pozval i bývalou dlouholetou šéfku fanklubu popové legendy Marcelu Markovou, která zpěvačce přivezla ukázat část svého archivu Heleniných fotek.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

 

 

14. 8. 2017 12:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.