Moderátor Libor Bouček bude už počtvrté uvádět anketu Český slavík. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Slavíka bude i letos moderovat Libor Bouček: Gott může triumfovat po čtyřicáté!

Hlasování v 50. ročníku ankety Český slavík začalo 6. října a končí 22. listopadu o půlnoci. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne v sobotu 28. listopadu ve Státní opeře, přenášet ho bude TV Nova. Moderovat bude stejně jako loni Libor Bouček (34), režii má na starost Michael Čech.

„Letošní ročník si zažije a prožije řadu jubileí. Hlasovat se bude už po padesáté v historii a podvacáté od obnovení ankety. Dalším jubileem může být i to, že pokud vyhraje jeden určitý zpěvák, a já nesmím prozradit, který tu šanci má, ale každý se jistě dovtípí, získá slavíka po čtyřicáté. Což je evropské a možná i světové unikum. A třeba i mě čeká malinká oslava, protože Českého slavíka jako moderátor dostanu ke svým prosincovým pětatřicátinám,“ uvedl Bouček, který slíbil, že padesáté výročí bude znát na scénáři.

Čech doplnil, že ceremoniál letos dostane velmi náročnou scénu, která se bude hýbat a mění se pro každé jednotlivé vystoupení. Kapely mají hrát živě, samozřejmě ale mohou používat digitální technologie, různé samply, smyčce apod., což dělají i na koncertech.

„Jinak to u mě nepřipadá v úvahu. Jsem nepřítelem playbacků,“ uzavřel režisér.

Během slavnostního večera mají vystoupit mimo jiné Karel Gott, Petr Kolář, Michal Hrůza, skupina Jelen a další.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

8. 10. 2015 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.