(Zdroj: Herminapress.cz ) 32x FOTO

Slavný jezdec F1 má pro Češky slabost. Jednu má doma a další ho okouzlily

Legendární jezdec Formule 1 Mika Häkkinen přesně ví, proč si před lety vybral za životní partnerku Češku Markétu Remešovou. Mika byl hlavním hvězdou 40. ročníku ankety Zlatý volant a tam se to dalšími krásnými Češkami jen hemžilo. Jak na dámy slavný jezdec působil?

„Potkali jsme se v zákulisí, kde jsme se s triem  Inflagranti oblékaly do šatů od Aleny Wilson a chystaly na vystoupení. Pozdravil nás a představil se, choval se jako pravý gentleman. Je ohromně milý a je to velký sympaťák,“ pochvalovala si bývalého pilota F1 šéfka houslového tria Markéta Muzikářová, která se už potom s Mikou Häkkinenem na společenském večírku nepotkala.

„Sice by mě s mým těhotenským břichem asi nepřehlédl, ale už jsem měla i jiné šaty než na podiu. Jsem v sedmém měsíci a ty koncertní z dílny Aleny Wilson mi jsou už opravdu těsné. Na party jsem si nachystala přece jenom volnější róbu,“ řekla Markéta z Inflagranti.

Vyhlášení ankety Zlatý volant moderovala Iva Kubelková, zazpívala Monika Absolonová či zpěvačka a automobilová závodnice Olga Lounová a krásky ze SuperMiss, soutěže krásy automobilového závodníka Tomáše Vavřince, předvedly slušivé modely.

Mika Häkkinen nejenže volanty předával, ale také jeden převzal. Po Michaelu Schumacherovi se stal teprve druhým zahraničním závodníkem, jenž českou cenu získal. 

„Podobné ankety mám rád. Je to jeden z příjemných způsobů, jak mohou být závodníci oceněni," řekl Mika Häkkinen.

Zlatý volant je nejstarší česká anketa, která po dobu svého trvání nezměnila název ani hlavní trofej. Ta se uděluje od roku 1976 nejlepším automobilovým závodníkům. Hlavní trofeje se předávají v pěti kategoriích zahrnujících všechna odvětví automobilového sportu.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

19. 12. 2016 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.