Muž roku 2015 je už zadaný, avšak Jan Vurm a Tomáš Martinka jsou single. (Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Slečny, pozor! Muž roku Kraus je sice zadaný, ale co ti další dva z vítězné trojky?

Jak již jsme vám psali, v Náchodě se v pátek konal 16. ročník soutěže Muž roku, kdy si titul odnesl podnikatel, fitness trenér a výživový poradce Jakub Kraus (26).

Nejedna fanynka zaplakala, když vyšlo najevo, že Muž roku 2015 je šťastně zadaný, přítelkyně mu i fandila na finálovém galavečeru. „S přítelkyní Evou jsem přes dva roky a žárlí jen zdravě. Navíc ona je tak krásná, že nemá proč žárlit,“ směje se Kuba.

Pro naše čtenářky ale máme i dobrou zprávu. Vlastně dvě! Single jsou totiž muži, kteří se umístili na stříbrné a bronzové příčce.

Jako druhý skončil pětadvacetiletý vodní záchranář Tomáš Martinka. „Jaké mám plány s titulem? Tak teď ho půjdu určitě zapít. Ale do budoucna se rozhodně chci věnovat dál modelingu,“ má jasno Tomáš, kterého přijela podpořit taneční partnerka a samozřejmě i celá rodina.

Stejně starý Jan Vurm si už odnesl titul Mistr sympatie ze soustředění v Novém Městě nad Metují. Ve finále tento student sociální pedagogiky obsadil třetí místo: „Měl jsem trochu nervy z volné disciplíny, ale dopadlo to víc než dobře. Jakub si to první místo zaslouží a já jsem taky rád, vždyť jsem teď třetí nejkrásnější muž v republice!“

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

24. 8. 2015 14:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.