Felix Slováček a Dáda Patrasová nechyběli na oslavě narozenin Kristiána Kodeta. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Slováček přinesl Kodetovi medovinu: Dáda bzučela a Felix stáčel!

Hudebník Felix Slováček (72) se svou ženou Dádou Patrasovou (59) se nečekaně objevili na oslavě narozenin malíře Kristiána Kodeta (67). Manželský pár se tak zřejmě snaží zahladit Felixovu nevěru a rozpad vztahu.

Přestože přišli společně a Felix se Dádě skutečně u stolku chvíli věnoval, nevypadal muzikant úplně spokojeně. Po hodince už byl lehce společensky unavený.

Před pár dny se v médiích navíc objevila informace, že pár se chystá na usmiřovací dovolenou k moři. Felix měl podle Blesku pozvat Dádu na dovolenou do Chorvatska a ona to přijmout. To nám ale tak úplně nepotvrdil a sám vypadal, že nemá jasno.

„Já nevím, možná na poslední minutu někam odletím nebo přiletím. Já nevím! Žiju ze dne na den,“ mlžil Slováček a zdráhal se odpovědět i na to, jak vlastně letošní léto tráví.

„No, zatím nijak. V tomto týdnu dokončím nové album, které natáčím se synem a dcerou. Budou to české evergreeny,“ promluvil tak Slováček alespoň o svých pracovních plánech.

Oslavenci Kristiánu Kodetovi přinesl Felix s Dádou láhev medoviny. „Je to ověřená značka, která mi moc chutnala. Vím, že on pije víno, ale může to občas proložit i něčím tvrdším a přitom lahodným,“ říkal Felix.

Poblíž stál muzikant Milan Drobný (70), který do našeho rozhovoru neváhal zasáhnout.

„Dáda bzučela a on stáčel,“ neodpustil si rýpavý komentář Milan Drobný. 

Originálně Felixovu situaci v manželství glosoval také oslavenec Kristián Kodet, který se nechal slyšet, že když muž drží někoho cizího za ruku po třiceti letech manželství, tak je to „prd“.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 7. 2015 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.