(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Smolík: Dvě děti mám a další? Nikdy neříkej nikdy!

Zpěvák Jakub Smolík je táta s velkým T. Má osmiletou dceru Petrušku a tříletého Kubíčka, je na vrcholu blaha a jak říká, v pokročilejším věku si ratolesti užívá. A to se vším všudy. Uklízí, koupe i semtam něco ukmuchtí a samozřejmě je i živitel rodiny.

„Ve dvaceti nebo pětadvaceti letech není, podle mě, chlap stavěnej na to, aby vychovával potomky. Teď jsem dospělák a zvládám kolem dětí téměř všechno, tedy i ty domácí práce. Sice mě to někdy trochu štve, ale nemám rád bordel, tak šůruju po bytě. No a třeba Kubíčkovi, když má v noci hlad, tak vstanu a udělám sunar. Prostě žádný problém, “ vysvětlil Jakub.

Taťka je zpěvák a co ratolesti, půjdou stejnou cestou? „Kdoví. Petruška se už čtyři roky učí na piano a dokonce měla vystoupení pro babičky a dědečky v domově důchodců, navíc chodí i na rokenrol, takže možná, snad…A Kubík? Ten zatím umí jen pár slov, jako máma, táta a taky napodobuje zvuk motorky. Takže ten možná po mě bude motorkářem, protože i já tyhle mašiny mám rád,“ doplnil Smolík.

Jak prozradil Petruška se narodila, když mu bylo osmačtyřicet, Kubu měl v třiapadesáti, a co bude k šedesátinám? „No, je pravda, že jsem o tom přemýšlel a mluvil s manželkou. Třetí dítko bych si říci dal, ale co kdyby to byla dvoj nebo trojčata? To už bych asi měl hodně velikou honičku. Ovšem i u mě platí ono – nikdy neříkej nikdy, takže se uvidí,“ uzavřel rodinné povídání Jakub Smolík.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

26. 4. 2015 10:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.