(Zdroj: Herminapress.cz ) 19x FOTO

Sňatkový kaskadér Milan Drobný: Dvě svatby mu byly málo, chystá se na třetí

Posledních pár let zpěvák Milan Drobný (72) upoutával pozornost veřejnosti víc svým soukromým životem než hudebními počiny. Bouřlivý vztah, s dnes již bývalkou Helenou Kadeřábkovou, ke svatbě nedotáhl. Zásnuby střídaly rozluky.  A jakoby mu nestačily patálie s milovanou ženou, rozkmotřil se i s dlouholetým kolegou a přítelem Karlem Gottem.  Rok 2017 ale zpěvák začal o poznání lépe. Je jasné, že bez lásky žít nedokáže a tak se chystá po třetí do chomoutu! „Je to sňatkový kaskadér,“ prohlásil směrem k Drobnému jeden z kmotrů.  

A protože svatba je na spadnutí, doprovodila současná partnerka Dana Polcaro (59), svého snoubence na křest jeho nového CD nesoucí název V Opeře!, s úsměvem na rtech. Na křtu samotném Milan Drobný nejen představil svoje  CD, ale především vysvětlil, proč se do tak náročného hudebního projektu, tedy operních a operetních arií  vůbec pustil.

„Ještě nikdo si nejen u nás, ale ani ve světě, nedovolil tenorové árie ztransponovat do polohy basbaryton! Až já! Chtěl jsem operu přiblížit i těm, co ji zrovna nemusí!“ Bohužel hostům večera ze svého záměru mnoho nepředvedl.  K playbacku, na který zpíval, se přidával jen na některé pasáže, které se mu líbily. Nakonec sám sebekriticky přiznal: „Na playback zpívat neumím!“ 

Kmotrem CD byl například Marián Vojtko který mimo jiné poukázal na Drobného kuráž. „Musím přiznat, že jsem si říkal, že máš odvahu, protože i já, který jsem operu studoval, se jí dnes už raději vyhýbám!“, přiznal s úsměvem. 

CD šampaňským zalila známá operní diva Pavlína Senič, která nakonec byla jedinou ženou mezi kmotry.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

 

1. 3. 2017 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.