(Zdroj: Herminapress.cz ) 22x FOTO

Šnečí mejdan v salonu Inka: Jirešová, Pavelková, Průšová v pohodě, jen chlap Petr Vojnar měl husí kůži!

Nebývalé odpoledne proběhlo včera na Grand Re Openingu kosmetického salonu INKA. Řada známých osobností, něco k snědku a na zahnání žízně bylo tradiční záležitostí, ovšem zcela originální byli všudypřítomní přítulní tvorové. Prostě a jednoduše společnost dotvářeli roztomilí šnečci.

„Já jsem přítelkyní těchto tvorů. Někdo je nemusí, my s dcerou je máme za kamarády. Jen by se alespoň pár šnečích rodinek mohlo odstěhovat z naší zahrady k sousedům, přeci jen čeho je moc, toho je příliš,“ s úsměvem uvedla na šnečím mejdanu herečka Iva Jirešová a svůj vztah k roztomilým slizounům hned názorně předvedla a dva kousky si nechala špacírovat po ruce.

Méně pochopení pro promenádu po těle projevil moderátor Petr Vojnar, kterému se Iva snažila zvířátka přetransportovat. „Osobně jsem milovníkem všeho živého, ale nesmí se to po mě plazit. Udělám na chvilku výjimku, jako pokus, co to se mnou udělá, ovšem pravidelné korzo si z údů udělat nenechám,“ kategoricky prozradil Vojnar a jak řekl, tak i učinil.

S milou „havětí“ se okamžitě spřátelila Natálie Kotková a Kateřina Průšová, ovšem nejvřelejší vztah prokázala Romana Pavelková. Ta nechala drobotinu po sobě pochodovat skoro po celou dobu trvání akce, pohovořila s ní i pomazlila se. „Nemám se šneky žádný problém. Tihle jsou skvělí, a tak proč bych je měla odhánět,“ vysvětlila Pavelková.

Na mejdanu ale vůbec nešlo o kamarádství šneků a lidí. Odpoledne mělo prozaičtější důvod, který vysvětlila spolumajitelka salonu Michaela Hnátková. „Je to novinka a doslova kosmetický hit. Jde o ošetření pleti šnečím slizem, který obsahuje alantoin. Ten stimuluje buňky k jejich regeneraci a má na pokožku zvláčňující, čistící a léčebné účinky. Je bohatý i na kyselinu glykolovou, která má vyhlazující efekt, napomáhá k obnově pleťových buněk a pokožku hydratuje,“ lehce naťukla klady šnečích procházek po kůži Hnátková a šla se věnovat opět svým hostům a přátelům.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

20. 6. 2018 10:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.