Marian Vojtko srdečně muchloval svoji kolegyni zpěvačku Kamilu Nývltovou. (Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Šok! Tohle a ještě více se děje v zákulisí dětského představení!

Bavili se děti i zpěváci. Na tradiční akci Broadway zpívá dětem ve společenské místnosti dětské kliniky Motolské nemocnice se děly věci. Kamila Nývltová (26) po převlečení do honosného kostýmu Angeliky ze stejnojmenného muzikálu Michala Davida se rozhodla ještě před vystoupením utužit fyzickou kondici a v netradičním „sportovním“ úboru si šla zahrát ping pong.

„Mám ještě chvíli času, tak proč si nezasportovat. Osobně sice mám raději tenis, ovšem kurt tu nikde není, tak co si nedat ten stolní. Oblečení a hlavně obuv sice nejsou tím nejlepším úborem pro sport, ovšem kdo chce potrápit tělo, na svršcích či spodcích mu nezáleží,“ s úsměvem vysvětlila Kamila. Dlouho ovšem za zeleným stolem nevydržela. Její pěvecký parťák, Marián Vojtko (42), který se snažil vsoukat do úboru Joffreye de Peyrac měl problém. Jak tvrdil, vršek mu sednul, ale nějak se mu srazily kalhoty, takže mu musela přispěchat na pomoc.

„No, co? Přiznávám, praním, to nebude. Drobný špíček vyskočil, ale slibuji, záhy zmizí. Posilovna to zařídí. A že mi trošku s odíváním pomohla Angelika? Je to moje milenka, tak ať se snaží,“ se smíchem uvedl věci na „pravou míru“ Vojtko. Stihl se ještě krátce, ale o to intenzivněji s partnerkou pomuchloval a pak se oba vydali, už ve vší počestnosti, bavit slovem i zpěvem dětské diváky. A měli úspěch.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 12. 2015 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.