Radim Schwab (Zdroj: Archiv Radim Schwab/Herminapress.cz ) 7x FOTO

Šokující proměna: Z Fantoma Schwaba bude Stalin!

Něco takového se hned tak nevidí. Z nejvyššího českého zpěváka a představitele Fantoma Opery Radima Schwaba (38) bude Stalin! Tedy alespoň na chvíli a v rámci ostravského koncertu Mr. Muzikál, který se koná přímo na 1. máje. „A právě proto jsme pro diváky připravili překvapení, takovou prvomájovou veselici,“ prozrazuje s úsměvem zpěvák.

Kromě největších muzikálových hitů z muzikálů jako jsou Fantom Opery, Cabaret, Funny Girl či Notre-Dame de Paris totiž druhá půlka přinese nečekanou podívanou. Přijdou pionýři, stejně jako okresní tajemník ÚV KSČ a přednese projev ze hry Jiřího Suchého „Uteklo to jako H2O“. A chybět nebude ani Stalin v kožichu v jedinečném podání Radima Schwaba. „Má tam bombastický song! A doplní ho nejen pionýři, ale na jeviště přitancuje i matrjoška,“ prozradil zpěvák. Na závěr prvomájového bloku nebude chybět ani orchestrální směska hitů z Majora Zemana, Sanitky či Cirkusu Humberto, která vše prolne zpět do muzikálu. „Bude to pecka a těšit se na ni letos mohou jen diváci v Ostravě,“ svěřil představitel Fantoma Opery. Koncert v Kulturním domě města Ostravy startuje 1. 5. 2017 v 19 hodin. 

Radim Schwab však chystá v rámci své šňůry Mr. Muzikál 2017 koncerty i v dalších městech, avšak už bez prvomájového bloku. V Kolíně se na něj můžete těšit 4. 5. a v Praze pak 24. 5. 2017. Netradiční koncert s názvem Barvy lásky se uskuteční i v Brně, a to 11. 6. v Červeném kostele.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

18. 4. 2017 10:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.