Tereza Navrátilová, Andrea Gabrišová, Vlaďka Skalová. Premiéru může hrát jen jedna. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Souboj muzikálových Julií v tanci u tyče: Která z těchto zpěvaček urve premiéru?

Premiéra muzikálu Romeo a Julie se kvapem blíží a všechny tři představitelky Julie tvrdě trénují. Zatím není jisté, která z nich "premču" 25. září odehraje. A tak holky dřou a chodí cvičit i mimo oficiální termíny, aby si ji zasloužily. Vyrazily si spolu na hodinu pole dance, když tanec u tyče tak perfektně zpevňuje tělo.

Tereza Navrátilová říká, že pohyb není její silná stránka, choreograf a režisér Libor Vaculík ji na zkouškách nešetří. „Mně se při každé otočce motá hlava a nevím, jak přimět nohy, aby se nezamotávaly. Do premiéry to vyladím, ale ještě uvidíme, co se mnou udělají kostýmy, jestli se v nich nepřizabiju,“ směje se.

Ani Vlaďka Skalová na tom pohybově nebyla nejlépe. Kvůli roli šla ale do sebe, denně na svém těle pracuje. „S tancem úplně nekamarádím, takže zkoušení pro mě nebylo úplně jednoduché. Sice jsem studovala na konzervatoři, takže jsem měla tanec, ale že by to byla disciplína, ve které bych vynikala, tak to ne,“ přiznává zpěvačka.

Jediná z Julií, která se na tyči bez problémů udržela, byla Andrea Gabrišová, která má však baletní průpravu, takže pevné držení těla má v krvi. Pomlácené ovšem byly všechny tři Julie, každá nám během cvičení ukázala hned několik modřin.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 9. 2015 17:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.