(Zdroj: Herminapress.cz ) 20x FOTO

Soutěž Dívka roku 2017 zná své finalistky. Představily se na tiskovce v Praze

Rok uběhl jako voda a my máme kompletní TOP 10, kterou jsme přestavili na tiskové konferenci k 28. ročníku celostátní soutěže Dívka roku 2017 v Cafe-baru Follow me, která je pro dívky ve věku 13 – 15 let. Dívka roku je coby „odrazový“ můstek ke splnění snu, ať už v oblasti modelingu, herectví a showbyznysu celkově, získají nové zkušenosti či jim uspění v soutěži zvedne „zdravé“ sebevědomí. 

Dívky prošly základními koly, která se konala v různých městech po celé ČR, po té soutěžili o postup v castingu Čech a Moravy, ze kterého se probojovaly až do semifinále, které se konalo v Praze a Brně.

Bylo velmi těžké vybrat ty NEJ, jelikož dívky v tomto věku jsou velmi talentované, charismatické a krásné. 

Patronka soutěže Gabriela Lašková odtajnila korunku pro Dívku roku 2017 společně s Olinou Kopalovou z firmy Šenýr Bijoux. 

Finalistky představil ostřílený moderátor Pavel Cejnar, který bude i na finále, coby "pravěčí muž", jelikož se slavnostní večer ponese v duchu "Pravěku". 

Dívka roku šestým rokem podporuje Nadační fond Krtek, dětskou onkologii v Brně, kam poputuje výtěžek z celé akce na projekt domácí péče. I letos nebude novinkou, že finálový večer navštíví děti, kterým chce Spolek Dívka splnit přání formou splněného setkat se se známými osobnostmi, nakouknout do zákulisí a nejdůležitější část, setkat se s finalistkami soutěže, které jsou v jejich věku. Držíme pěsti, a věříme, že se na finále potkáme a budeme moci dívkám, které jsou ve věku našich soutěžících říci, že jsou to velké bojovnice. Tímto si finalistky uvědomují, jak je důležité být zdraví. 

Na tiskové konferenci zazpívala zpěvačka a herečka Eva Burešová a hlavní představitel Ferdy Mravence ve stejnojmenném muzikálu Vojtěch Drahokoupil. Pozdravit přišli také Genny Ciatti a Petr Kutheil. 

Celostátní finále soutěže Dívka roku 2017 se koná 14. Května, od 17 hodin v Divadle Komedie v Praze. Těšíme se na vás, vstupenku v prodeji od 22. 4. 2017 na stránkách divadla. Zakoupením vstupenky přispějete dobré věci. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

24. 4. 2017 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.