(Zdroj: Herminapress.cz/Ratolest Fest ) 12x FOTO

Soutěž! Kdo má hravého ducha, ať se zapojí! Vyhrajte s Aplausem.cz a Ratolest Festem

Budeme hrát o tři vstupní karty na atrakce v hračkářství Hamleys, které nám do soutěže věnovali pořadatelé Ratolest Festu. Vítězové se mohou těšit např. na zdejší parádní kolotoč, závodní auta, bagry, zrcadlové bludiště a další zábavné radovánky, a dovádět tu mohou až do doby, než vyčerpají zmíněnou kartu nabitou na částku 500 korun.

Už pátým rokem patří poslední květnová sobota na pražských náplavkách dětem. I letos u Vltavy propukne 26. května Ratolest Fest.

Festivalové dění pro děti i dospělé pokryje opět obě náplavky mezi Železničním a Palackého mostem. Stejně jako v minulých ročnících najdete u řeky stanoviště, kde budou probíhat zábavné nábory malých florbalistů, ragbistů, malířů, fotbalistů, kutilů, tanečníků, basketbalistů, horolezců, hokejistů, atletů, pěvců atd. atd. Šanci na zápis do kroužku tu nově naleznou třeba i zájemci o dračí lodě, kriket, debatní kroužky nebo dětský parkúr. Na Ratolest Festu mohou strávit rodiny celý den a to zcela zdarma. Neplatí se vstupné a všechny programové prvky jsou jen za úsměv.

Dočetli jste až sem? Pak jste udělali dobře, protože… Protože od nabídky skvěle stráveného dne přecházíme nyní k soutěži.

Budeme hrát o tři vstupní karty na atrakce v hračkářství Hamleys. Vítězové se mohou těšit např. na zdejší parádní kolotoč, závodní auta, bagry, zrcadlové bludiště a další zábavné radovánky, a dovádět tu mohou až do doby, než vyčerpají zmíněnou kartu nabitou na částku 500 korun. 

A soutěžní otázka je:  Jaká velká, česká, sportovní organizace stojí za projektem Ratolest Fest?

Takže dumejte a pište. Stačí, když nám zašlete správnou odpověď a samozřejmě budete mít trošku štěstí při losování, které proběhne 28. května. Výherce oznámíme o den později.

Odpověď zasílejte na e-mail: soutez@aplausin.cz do 27. května 2018.

Do předmětu uveďte heslo: „Soutěž Ratolest Fest“. A nezapomeňte napsat jméno a kontakt.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

27. 5. 2018 15:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.