Naďa Konvalinková v komediích exceluje. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

SOUTĚŽ: Vyhrajte s námi lístky do divadla na komedii s Naďou Konvalinkovou!

Redakce Aplausin.cz pro vás připravila ve spolupráci s pražským Divadlem bez zábradlí další soutěž o 4 vstupenky na divadelní představení.

Soutěžit tentokrát budeme o lístky na komedii S tvojí dcerou ne, která se hraje v neděli 20. září 2015 od 19.00 hodin. Šťastní opět budou dva čtenáři, kdy každý obdrží po 2 vstupenkách.

Hru S tvojí dcerou ne napsal a režíroval Antonín Procházka (61). Je to příběh docela obyčejných manželských párů (bankovní úředník s učitelkou a majitel neprosperující umělecké agentury s knihovnicí) snažících se předejít možné manželské krizi. Nejprve způsobí lehkou zápletku, postupně však doslova gejzír krkolomných situací, trapasů a slovního humoru.

Hrají: Naďa Konvalinková, Petr Nárožný, Pavel Kikinčuk, Zuzana Slavíková, Martin Zahálka, Týna Průchová, Antonín Procházka, Viktor Limr, Dagmar Novotná, Vilém Dubnička, Antonín Procházka ml.

Soutěžní otázka: Jak zní křestní jméno nevinné dívčiny, kterou herečka Naďa Konvalinková (64) ztvárnila v českém filmu z roku 1977 Adéla ještě nevečeřela?

Odpovědi zasílejte na e-mail: redakce@aplausin.cz do úterý 15. září, do předmětu napište »Soutěž«. Uveďte své celé jméno, adresu a telefon. Výherce oznámíme na našem Facebooku 17. září 2015 ve 14.00 hodin.

Aktualizace k 16. 9. 2015

Správná odpověď: Květuška.

Aktualizace k 17. 9. 2015

Výherci: Irena Hobžová z Hostivice a Marian Rohoška st. z Prahy 4. Gratulujeme!

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

8. 9. 2015 09:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.