Zahraje si Harrison Ford v pátém pokračování slavné filmové série? (Zdroj: Paramount Pictures )

Spielberg chce natočit Indiana Jonese 5: Dříve, než Harrison Ford oslaví osmdesátku

Americký režisér Steven Spielberg (68) chce natočit páté pokračování filmové série o archeologovi Indiana Jonesovi, a to dříve, než nyní třiasedmdesátiletý představitel hlavního hrdiny Harrison Ford oslaví 80. narozeniny.

Oscarový režisér to řekl v Paříži, kam přijel na dnešní premiéru svého nového thrilleru Most špiónů. Ten se začne v Česku promítat ve čtvrtek. „Doufám, že natočím pátého Indiana Jonese dříve, než Harrisonu Fordovi bude 80 let. A je nutné říci, že já také nemládnu,” zdůraznil americký filmový tvůrce v rozhovoru pro francouzskou rozhlasovou stanici RTL.

První snímek o Indianu Jonesovi, s názvem Dobyvatelé ztracené archy, se objevil v roce 1981, a zatím poslední, Indiana Jones a Království křišťálové lebky, v roce 2008. Spielberg už dříve řekl, že pokud by Harrison Ford nesouhlasil s natáčením, projekt by byl ukončen.

Přes toto ujištění se objevily spekulace o tom, že stárnoucího herce by mohl zastoupit mladší kolega. V této souvislosti se mluvilo zejména o Chrisi Prattovi, známém například ze Strážce Galaxií nebo Jurského světa.

Indiana Jones 5 by se prý mohl objevit v kinech v roce 2018.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 12. 2015 18:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.