(Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Špinarová: Oholila si půlku hlavy a změnila barvu vlasů.

Zpěvačka Věra Špinarová se chystá s Petrou Janů na koncertní šňůru Tour 2015. Oproti loňsku chystá změny v repertoáru a hlavně udělala změnu i na své osobě. Dlouhé vlasy vzaly za své a i barva je jiná.

„ Na vlasech mám již asi  čtvrtou barvu. Taky jsem nějak zešílela a nechala si narůst delší vlasy, ty se ale  na koncertě  špatně udržují a i doma jsem je nosila jen  svázané gumičkou.  A tak jsem je nechala z jedné strany zkrátit na minimum. Barvu už nechávám, jak to přijde. Teď se cítím rezatá,“ okomentovala změnu vzhledu Špinarová.

Petra Janů shodila „povánoční“  čtyři kila. Tělocvična jí  nepomáhala, tak se vrhla na proteinovou dietu.  Věra Špinarová ráda vaří a  kila moc neřeší. „ Já moc ráda vařím. Nerada peču. Ale rozhodla jsem to změnit, už jsem, si koupila kuchařku. Ráda vařím českou kuchyni a přátelé tvrdí, že moc dobře,“ pochválila se Věra Špinarová.

 

Společné  koncerty  Věry Špinarové a  Petry Janů proběhnou na podzim a šňůra  dvanácti  koncertům skončí prosincovým vystoupením  v Lucerně.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

15. 5. 2015 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.