You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Film Krycí jméno Holec (Zdroj: YouTube ) 8x FOTO VIDEO

Srpnové události ožijí ve filmu Krycí jméno Holec

Napínavý snímek na motivy povídky režiséra Jana Němce Italská spojka se odehrává mezi Prahou a Vídní v dramatickém roce 1968. Proměnlivá doba, která směřovala k událostem Pražského jara i srpnové okupaci, je rámcem pro moderní špionážní drama, jehož hlavní hrdinové jsou ve vypjatých společenských okamžicích postaveni před zásadní volbu mezi kolaborací a hrdinstvím.

V hlavních rolích – Kryštof Hádek, Vica Kerekes a Johannes Zeiler. Srpnové události, jejichž výročí si právě připomínáme, ve filmu ožijí v dramatické podobě. Film Krycí jméno Holec bude na přelomu srpna a září uveden na filmovém festivalu v Montrealu v sekci Focus on World Cinema.

Režie filmu se ujal rakouský filmař, producent a režisér Franz Novotny. V hlavních rolích se kromě Kryštofa Hádka, Vicy Kerekes a Johannese Zeilera objeví za českou stranu také David Novotný, Jenovéfa Boková, Ondřej Brzobohatý, Vilma Cibulková, Jiří Vyorálek a další. 

Natáčení filmu probíhalo v Rakousku i České republice. Premiéra v české distribuci je stanovena na 22. září 2016, do kin uvede společnost Falcon, koproducentem filmu je Česká televize. 

Premiéra v kinech bude 22. září 2016

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 8. 2016 18:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.