Vášnivá závodnice Olga Lounová bourala na Barum rally. (Zdroj: Facebook ) 6x FOTO

Stáli při ní všichni svatí: Zpěvačka Olga Lounová havarovala na Barum rally!

Věhlasné Barum rally, která patří do seriálu mistrovství Evropy a mistrovství České republiky, se účastnila i zpěvačka Olga Lounová (34). Nedělní závod ve Zlíně však nedokončila, v poslední rychlostní zkoušce havarovala a převrátila vůz na střechu.

"Dva kilometry před cílem, škoda, ale jeli jsme o první místo. Vedli jsme o 7 vteřin, tak jsme si to chtěli udržet. Bohužel po nehodě posádky před námi bylo více bordelu na cestě, než jsem čekala, a už jsme se vezli. Po pěti letech závodění první velká rána, jsem ráda, že jsme oba zdraví," napsala Lounová na Facebooku.

"Skvěle rozjetá Barum rally pro nás s Olgou skončila docela velkou havárií, naštěstí jsme oba v pořádku, jen naše skvělé Mitsubishi není moc v kondici!" okomentoval hrozivě vypadající fotografie Olžin spolujezdec, navigátor Richard Nesvadba, který utržil několik řezných ran na rukou.

Řidičce se jako zázrakem nestalo nic. "Jsme v pořádku :-) Celou Barum rally jsme si moc užili. A jak říká můj malej brácha, kdo nedal boudu, není závodník!" uklidňovala své fanoušky zpěvačka a pilotka rallye Olga Lounová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

31. 8. 2015 09:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.