Lucie Dvořáková a Michal Kurtiš ve StarDance končí. (Zdroj: Herminapress.cz )

StarDance jako první opustili dýdžejka Lucie Dvořáková a Michal Kurtiš

Druhý sobotní večer patřil na obrazovkách České televize oblíbenému pořadu StarDance. Soutěže se zúčastnilo deset párů, které tančily slowfox nebo paso doble.

Sedmá řada populární taneční soutěže začala minulý týden, vítěz bude znám 19. prosince. Pořadem tradičně provází Marek Eben (57) a Tereza Kostková (39). V porotě zasedli Zdeněk Chlopčík, Jan Révai, Tatiana Drexler a Radek Balaš.

Jako první soutěžící celebrita vypadla Lucie Dvořáková (37) alias DJ Lucca, manželka Michala Dvořáka (49) ze skupiny Lucie a sestra známé choreografky Leony Qaši Kvasnicové (42). S půvabnou dýdžejkou tančil vítěz posledního ročníku StarDance Michal Kurtiš (26), který soutěž vyhrál s herečkou Annou Polívkovou (36). Za dnešní slowfox si od přísné vysloužili 22 bodů.

Nejvíce bodů, jednatřicet, v sobotu večer získala zpěvačka Leona Machálková (48), která tančila paso doble s Michalem Necpálem (28). Pouhých 13 bodů za stejný tanec obdrželi komik Lukáš Pavlásek (37) s Lucií Hunčárovou (29). Vyřazování párů je založeno na počtu bodů od poroty a došlých SMS hlasů od diváků.

O vaše sympatie a hlasy tedy dále na parketě bojují moderátor Leoš Mareš, rapper Radek Gipsy Banga, komik Lukáš Pavlásek, zpěvačka Leona Machálková, herec Marek Taclík, doktorka Kateřina Cajthamlová, herečky Marie Doležalová a Jitka Schneiderová a boxer Rostislav Osička.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

24. 10. 2015 22:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.