Ze StarDance dnes vypadli doktorka Kateřina Cajthamlová s Petrem Čadkem. (Zdroj: Herminapress.cz )

StarDance opanovaly quickstep a cha-cha, soutěž opouští Kateřina Cajthamlová

Ve čtvrtém večeru sedmé řady taneční show StarDance se rozloučila se soutěží Kateřina Cajthamlová (53) a její taneční partner Petr Čadek (36). Osm párů tentokrát tančilo quickstep a cha-chu na muzikálové melodie za doprovodu Moondance Orchestra Martina Kumžáka.

Nejvíce bodů, 33, ve třetím vyřazovacím kole obdrželi Leoš Mareš (39) a jeho krásná taneční partnerka Katarína Štumpfová (29), kteří vyšvihli svižný quickstep, říká se mu také rychlý foxtrot, na píseň z muzikálu Pomáda.

Jen 15 bodů, nejméně tuto sobotu, od porotců Zdeňka Chlopčíka, Jana Révaie, Tatiany Drexler a Radka Balaše dostal za latinskoamerický tanec cha-cha Lukáš Pavlásek (37), který tančil s Lucií Hunčárovou (29). Diváci to však viděli jinak a poslali domů doktorku Kateřinu Cajthamlovou, ta s manželem herečky Jitky Čvančarové (37), Petrem Čadkem, předvedla rovněž cha-chu.

Taneční soutěž, kterou provázejí Marek Eben (57) a Tereza Kostková (39), již opustili Lucie Dvořáková (37) alias DJ Lucca a boxer Rosťa Osička (59).

Do pátého kola, kdy se budou tančit salsa a valčík, postupují moderátor Leoš Mareš, rapper Radek Gipsy Banga, komik Lukáš Pavlásek, zpěvačka Leona Machálková, herec Marek Taclík a herečky Marie Doležalová a Jitka Schneiderová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

7. 11. 2015 21:45 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.